rozhovor s Henriet Galatovou v relácií "Po stopách zdravia" - Úvod

 

Kliknite pre prehratie celého videa

 

 

 

 

 

................................................................................................................................................................................................................................

 

 

článok v časopise Wellness

 

časopis WELLNESSmagazín - "Naše zlaté pijavičky"

 

"Na svete ich existuje vyše šesťsto druhov, no na medicínske účely sú vhodné len tri. V ústach majú troje čeľustí a tristo zubov, nad nimi päť párov očí. Ich telo má na každom konci prísavku a počas prijímania potravy sa dokáže nikoľkonásobne zväčšiť."

 

 

 

 

 

 

 

článok v časopise Wellness

 

časopis Zdravie

 

"...Operácia sa podarila, ale nastal nový problém. Jedna strana laloka sa nechcela ujať a vytvorila sa krvná zrazenina. Pán primár neváhal a nasadil mi pijavice. Chcem sa veľmi poďakovať aj aj pani Henriete, ktorá bola ochotná prísť s pijavicami do nemocnice. Tak krásne o nich hovorila, že môj strach a ostych z nich rýchlo pominuli.."

 

 

 

www.pijavice.sk - "Keď mi pili krv pijavice"

 

"...Keď som však sedela u hirudoterapeutky, teda certifikovanej špecialistky na liečbu pijavicami, nebolo mi všetko jedno. Hlavne pri jej rozprávaní o tom, že na prvýkrát prikladá pacientom len dva „testovacie“ kusy pre prípad, že by nastali nejaké komplikácie. Pijavice vyzerali celkom neškodne, a tak som sa upokojila. Ale len do chvíle, kým mi prezradila, že každá má tristo zubov.."

O NÁS | PIJAVICE | MASÁŽE | CVIČENIE | FACEBOOK | KONTAKT
Copyright © Anima - centrum zdravia a pohybu. Designed by TemplateYes