Švédska, známa ako klasická masáž je základnou praxou každého maséra. Je často používaná pre zlepšenie prekrvenia, uvoľnenie napätia a zlepšenie odplavovania odpadu z tela. Nemá len lokálne ale aj celkové účinky. Určené poradie rôznych hmatov pôsobia postupne na kožu, podkožie a svaly.
Pravidelné a plynulé dotyky maséra vytvárajú pocit uvoľneného, relaxovaného tela a mysle.

 

Nemá špeciálne zameranie ako ostatné techniky, ktoré využívam a preto klasickú masáž používam ako doplnkovú, na úvod alebo na záver. Čiastočná reflexná masáž chodidiel, aktivácia akupunktúrnych bodov sa u mňa stali jej súčasťou.

 

 

 

Individuálna starostlivosť v Anima centre.

 

Každý klient je pre nás jedinečný a preto dostane špeciálne namierenú starostlivosť. Po krátkejdiagnostike držania tela a konzultácii potrieb prípadne problémov vám individuálne navrhneme kombináciu masáží, cvičenia, ich počet a vystavíme špeciálny balík odporúčaných služieb "šitý na mieru" aj s bonusom navyše . Osobitým prístupom sa snažíme odhaliť všetky zlozvyky (stravovacie, spánok, pitný režim, šoférovanie, práca s počítačom alebo inými pracovnými pomôckami, pomer práce a relaxácie) klienta, vybudovať správne pohybové návyky. Vysvetlíme ako si čo najdlhšie udržať telesné zdravie, ako upraviť pracovné prostredie, alebo ako odstrániť pohybové zlozvyky.

 

O NÁS | PIJAVICE | MASÁŽE | CVIČENIE | FACEBOOK | KONTAKT
Copyright © Anima - centrum zdravia a pohybu. Designed by TemplateYes